Nomádva

Akce

Dne 15. 2. 2012 pro Vás Nomádva uspořádala Filosofický večírek v Krásných ztrátách. K poslechu i k tanci Vám zahrály kapely O.G. and the Odd Gifts a Unitra Diora.
Nomáda uspořádala 18.2.2010 zimní večírek v tajuplných sklepech v Celetné (Klub K4). K tanci zahrála Huňáda a Orfeovi bardi. Dále vystoupil maskot našich večerů Improverti z Plzně tentokráte v dvoučlenné sestavě. Na stoly jsme servírovali „Snář pro znavené nomády“, ze kterého uvádíme pár hesel na ukázku níže. O grafickou úpravu Snářů se postarala Justina Trlifajová.
Na konci jara 2009 Nomáda uspořádala posezení v korunách stromů v Riegrových sadech, kde v zahradním altánku Mlíkárna vystoupily tanečnice Flamenca a divadelní soubor Improvertů. Na začátku podzimu se uskutečnil jarmark, tentokrát pod korunami stromů, okolo a uvnitř kavárny Na Půl cesty, kde prezentovali své výrobky studenti ÚFaRu a zahrál orchestr Areté.
Posledni komentare
21.12.2014 20:44:01: www.oricosmetics.cz www.oriflame.cz www.ori-cosmetics.cz www.oriflame.cz www.krasa365.cz www.orifl...

Na počátku se celý projekt zdál jen jako mírně podivný a pochybný nápad autora této zprávy, ale postupně zaujal více lidí, jejichž zájmy alespoň částečně směřují do oblasti antické filosofie a k Platónovi, tomuto „králi“ klasického období.

Allor si mosse, e io gli tenni retro

Přesně takhle to celou dobu vypadalo. Buben je totiž železný muž. Zběsilec. Absolutní vůle. Zvláštní životní forma.Večer předtím, trochu již pod vlivem, vymyslel ďábelský plán spočívající v tom, že budeme dělat všechno obráceně, než by se z racionálního hlediska zdálo nejsnazší. To ráno mi bylo zle a myslel jsem, že to nedám. Dokonce paralen jsem si musel vzít.