Nomádva

Anketa

Anketa v knihovně k Šílenství

Otázka: Čím je podle vás tvořena šíleně dobrá atmosféra v knihovně na ÚFaRu?

 

Hynek Janoušek

 

My, kteří v knihovně pracujeme, jsme sledovali těkavé, nesoustředěné projevy studentů a bavili se tím. Největší hvězda byl Dan Štech. Pozorování jsme prováděli na úkor vlastního soustředění na zadanou práci. Na základě pozorování jsme založili klub těkavých. Předsedou se stal Dan Štech, já byl místopředseda. Nyní nastupuje nová generace těkavých.

 

Choulíková Klára

 

Vysokou měrou koncentrace koncentrovanosti šílenců v jejich šíleném úsilí nalézt dobro v tomto šíleném světě… diagnóza: šíleně dobré šílenství.

 

Eva Štastná

 

Spíše bych řekla šíleně – dobrá, někdy dobrá, jindy špatná. Je způsobena tím, že je knihovna uzpůsobena jako posilovna. Za sklem lidé posilují své duševní svalstvo a z druhé strany je lidé pozorují. Automat před knihovnou je ekvivalent prodejny anabolických nápojů. Celé to uspořádání knihovny napomáhá pozorování a tomu, být pozorován.

 

Alena Tesková

 

To si myslíte, že je pravda? Protože se tady ve skutečnosti nikdo neučí? (Vy jste ale opravdu otřesný). To akvárium je trochu děsivý a spoustu lidí poleká, ale co se knih týče nemyslím, že je to tu tak zlé. Snažíme se každému najít knihu, kterou potřebuje. (…za 5 minut zpoza regálu F 2004/127: tady je takový chaos!)

 

Petr Souček

 

Ta atmosféra není tak dobrá nebo to zevnitř není vidět. Nejpříznivější zóny jsou v okolí kopírky a patogenní jsou v okolí výpůjčního pultu. Dobrá je proto, že si můžeme v řeznictví koupit šílené dobroty a pak je pojídat přímo zde.

 

Lucie Benešová

 

Lidmi. Filosofové jsou sami o sobě šílení, tak proto. Pokud dialektická metoda funguje , tak kde jinde by se  dobro mělo zjevit než mezi filosofy?

 

Ptaly se Tereza Schmoranz a Daniela Rosolová

 

Žádné komentáře