Nomádva

Novinky

Posezení v Riegrových Sadech - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "6497":
Nomadva
Děkujeme moc za podporu! Samotným nám udělalo velkou radost, jak hezky se večírek díky účastníkům vyvrbil.O problému s diskusí víme. Jenže oprava bude asi znamenat přebarvení stránek. Až se vybabráme z opojení a zkouškového, něco s tím podnikneme!
heterokineton
Děkuji Nomadvě také za promptní korekturu mých překlepů! Zvláštní poťouchlost formuláře pro diskusní příspěvek, která alespoň v mém případě způsobuje, že autor při psaní svého textu nevidí co píše (šedý text se na takřka totožném pozadí stává zcela „transparentní“) vyjadřuje snad cosi podstatného o podstatě textů, které v tomto světě zanecháváme (pro autora jsou, na rozdíl od pozdějších čtenářů, svým způsobem nečitelné), především však vyjevuje analfabetičnost některých z nás. Omlouvám se. Nemilosrdné zrcadlo vlastního psaného textu, budiž pochváleno!
heterokineton: Děkujeme mnohokrát Nomádvě i všem ostatním organizátorům, ale také tanečnícím, bardům a komediantům za půvabný večer. Dokonce i na zpáteční cestě noční Prahou se před námi na osamělých přechodech jak na požádanou rozsvěcela zelená světla a synchronizovaně předjížděly patřičné noční tramvaje. Podivuhodná organizace! Děkujeme.