Nomádva

Novinky

Pár fotek z páteční akce naleznete v galerii.
Mnohokrát děkujeme všem účastníkům jarmarku a také všem prodejcům a tvůrcům uměleckých předmětů i muzikantům za podporu Nomády! Na jarmarku jsme utržili neuvěřitelných 4500,- .
Posledni komentare
10.10.2009 15:51:54: Juchů!
Zde se můžete podívat do mapy. Nejjednodušší je dojít na místo pěšky z Pankráce ulicí Hvězdova nebo skrz park z autobusové zastávky 188 a 148 - Sídliště Pankrác.
Nomáda pořádá další večírek! Na vaši žádost jsme oproti původnímu plánu datum konání jarmarku o týden posunuli. Proběhne v pátek 9. října již od 17:00. Přijďte včas, ať nepromeškáte náš trh! Podrobné informace čtěte v přiložené pozvánce. Těšíme se!
Posledni komentare
26.09.2009 01:06:54: Jarmark je dobrý nápad! Koukám, že se dá už i přikládat komentář bez dřívějšího tápání! Díky smiley...

Nomáda připravuje na říjen jarmark pro studenty a profesory ÚFaRu. Prosíme všechny dobrovolníky, kteří se zabývají tvorbou předmětů různého druhu, aby se připojili k našemu multimediálnímu trhu. V úvahu přichází obrázky, fotky, básničky, předměty užitého umění, šperky apod. Nápadům se ovšem meze nekladou! Zároveň hledáme dobrodince, kteří by mohli poskytnout knihy, CD, či DVD pro stánek s antikvariátem. Dále sháníme ochotníky, kteří by se postarali o kulinářský stánek. Nemeškejte a zamluvte si u nás stánek na nomadva@email.cz

1  
..  
8  
9  
10  
11